Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 12 czerwca 2016

English Matters
zapraszam na stronę
http://colorfulmedia.pl/produkty,pl,press.html


Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejny już numer czasopisma do nauki angielskiego English Matters. Jest to magazyn przeznaczony dla wszystkich osób, które cenią sobie naukę języka angielskiego w domowym zaciszu w przyjemny sposób lub chcą ją uzupełnić o dodatkowe materiały – ten dwumiesięcznik jest doskonałą okazją. 

Sprawdzi się zarówno dobrze u osób dorosłych jak i u młodzieży np. szczególnie przyda się maturzystom i uczniom liceum do szlifowania języka. Artykuły są ciekawe, dotyczą bieżących tematów a w dodatku są przejrzyście stworzone – posiadają czytelne banki słów, które można później wykorzystać. W tym numerze najbardziej zaciekawił mnie artykuł dotyczący Emmy Watson – od kilku lat niesłabnąco popularnej aktorki, która jak wszyscy wiemy zaczynała od Harrego Pottera w roli Hermiony.

 Dziś po niepozornej kujonce z Hogwartu nie ma już śladu, zastąpiła ją pewna siebie kobieta która odgrywa coraz to nowe role. Jeśli chcecie wiedzieć co u niej słychać – koniecznie sięgnijcie po tą lekturę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...