Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 12 czerwca 2016

Kosmed - płyn do paznokcizapraszam na KOSMED

Firma Kosmed w swoich nowościach ma m.in. serum ochronne do stóp i paznokci. Produkt bardzo mnie zaciekawił, ponieważ ma formę lakieru do paznokci, ale lakierem nie jest, ale bezbarwnym płynem w którym wyczuwam woń olejku herbacianego.  W szklanym opakowaniu z pędzelkiem znajdziemy 10 ml produktu, dodatkowo preparat posiada kartonowe opakowanie z najważniejszymi informacjami.

 Dla mnie zapach jest całkiem przyjemny, ale dość intensywny. I istotnie, olejek herbaciany o właściwościach antybakteryjnych i antyseptycznych jest zawarty w produkcie. Pędzelek zapewnia bardzo wygodną aplikację produktu, a płyn jest wydajny. Preparat jest bardzo delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień.

 Nie miałam nigdy problemu z zakażeniami grzybiczymi, dlatego nie wypowiem się na ten temat ale jeśli chodzi o regenerację paznokci i zniszczonych skórek sprawdza się naprawdę rewelacyjnie i polecam każdemu – zwłaszcza osobom, które nie lubią stosować produktów typu lakier do paznokci, wiele odżywek niestety ma tą formę i nie jest to odpowiednie, gdy chcemy dać paznokciom opocząć od tradycyjnego lakieru, jednocześnie dbając o paznokcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...