Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 5 czerwca 2016

MACIEJ WIELOBÓB - UWAŻNOŚĆ W PRAKTYCE

Uważność w praktyce, to książka autorstwa Macieja Wielobób, który jest nauczycielem jogi i medytacji, ale również autorem kilku książek o tej tematyce. W dzisiejszych czasach, ludzie są bardzo zabiegani, mają wiele pracy, dlatego potrzeby duchowe spychane są na dalszy plan – człowiek sukcesu nie ma czasu na modlitwę, wizytę w świątyni czy choćby medytację. 

Medytacja jest obecna we wszystkich religiach i systemach wierzeń, ma zbawienny wpływ nie tylko na naszą duszę, ale pomaga nam kontrolować ciało i pełniej uczestniczyć np. w zajęciach jogi. Joga to nie tylko zajęcia sportowe, ale system filozoficzny i duchowy. Autor w swojej książce porusza tematykę uważności i skupienia, modlitwy i medytacji, prawidłowych oddechów oraz podstawy

zapraszam na stronę www.sensus.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...