Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 12 czerwca 2016

Avon - wanilia i drzewo sandałowe spray

Wszystkie kobiety uwielbiają perfumy. Zarówno ich używać, jak i otrzymywać w prezencie… Lubimy też wąchać zapachy w drogeriach, nad działami perfumiarskimi możemy siedzieć godzinami poznając nowe zapachy… mimo iż nos jednorazowo może dobrze ocenić po sobie tylko kilka zapachów. Ale i na to perfumiarze mają swój sposób – jeśli nie wiedziałaś, po co w perfumeriach są ziarenka kawy w pojemnikach, to teraz już wiesz – właśnie dlatego aby pomóc zmęczonemu zapachami nosowi. Powąchanie ziarenek kawy usprawnia działanie narządu węchu i przygotowuje nas do poznawania kolejnych. Perfumy są wielkim dylematem podczas lata – jak połączyć stosowanie perfum z opalaniem i wypoczynkiem nad  wodą? Często również kryterium jest fakt, że w ciepłe dni nie zaleca stosować się duszących i ciężkich perfum. Co więc najlepiej wybrać na letnie dni?

- na pewno należy zrezygnować z ciężkich perfum, a wybierać kompozycje lekkie np. cytrusowe, ziołowe, lekkie. Również lepiej używać wód toaletowych niż perfum. Perfumy na alkoholu mogą tworzyć przebarwienia na skórze podczas opalania (w niektórych przypadkach)

- najlepszym wyjściem na plaże są mgiełki zapachowe. Często dostępne w wariantach naszych ulubionych perfum, i zdecydowanie tańsze. Nie plamią, nie tłuszczą ani nie powodują przebarwień. Są lekkie.
Dzisiaj właśnie chciałabym zaprezentować i ocenić dla Was taką mgiełkę. Ja wybrałam Avon Naturals Cosy Vanilla &Sandalwood, która jest dostępna w IPERFUMY. 

Możecie jednak znaleźć tam szeroki wybór mgiełek, zapachów dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zaletą mgiełki jest zdecydowanie niska cena i bardzo wysoka wydajność. Zaskoczyła mnie trwałość zapachu – jest naprawdę dobra jak na tą cenę! Produkt ma opakowanie atomizera o pojemności 100 ml, dlatego jest wygodny do transportu. Pompka nie zacina się i dobrze dawkuje produkt. Zapach wanilii i drzewa sandałowego jest lekki, ciepły i delikatny – nadaje kobiecości i słodyczy. Nie jest jednak sztuczny czy przesłodzony, nadaje wizerunkowi autentyczne ciepło. Ciekawostką jest również fakt, że producent wzbogacił wyrób o witaminy – co również mogę odczuć poprzez wrażenie delikatności na skórze, gdzie stosujemy produkt. Tak wiec na letnie podróże jest to niezbędnik!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...