Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 12 czerwca 2016

Equilibra - szampon do włosów aloesowy

Equilibra jest to marka z rodowodem włoskim, która oferuje kosmetyki o charakterze naturalnym i ekologicznym. W składach nie znajdziemy szkodliwych składników takich jak SLES lub SLS, dlatego mogą być one bezpiecznie stosowane u wszystkich, nawet u alergików czy dzieci.

Szczególnie interesowały mnie produkty do włosów tej marki, dlatego bardzo ucieszyłam się mając możliwość przetestować szampon. Aloesowy szampon do włosów Equilibra mieści się w prostym opakowaniu koloru białego, które wykonane jest z twardego plastiku. Zakrętka ma elementy zielone. Opakowanie jest ergonomiczne, łatwo trzymać je w dłoniach i mamy pewność, że go nie upuścimy nawet mając śliskie dłonie. Zatyczka dobrze się odtyka i zamyka. Szata graficzna jest bardzo prosta a zarazem czytelna.Produkt ma odpowiednią konsystencję, nie za rzadką ani nie za gęstą – dobrze się rozprowadza i odpowiednio pieni. Zapach delikatny, nie przszkadza w użytkowaniu, można go polubić. Produkt jest dość wydajny. Nie zawiera sls dlatego nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje powstania łupieżu czy podrażnień, skóra po nim nie swędzi. 

Dobrze oczyszcza skórę głowy, włosy można łatwo rozczesać po użyciu. Po kilkukrotnym zastosowaniu możemy zauważyć, że nasze włosy „wizualnie” wyglądają lepiej – mają więcej blasku, są dosyć zdrowe. Oczywiście, że szampon nie zregeneruje ich zupełnie gdy mamy zniszczone włosy ale nie niszczy ich bardziej i zachowuje w dobrej kondycji. W składzie znajdziemy aż 20 % czystego żelu aloesowego i sól z morza martwego.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...