Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 15 maja 2016

Kallos Honey odżywka Iperfumy
Odżywka do włosów Honey Balsam, to produkt bardzo wydajny, gdyż nawet przy bardzo długich włosach jak moje, można go stosować długi okres czasu i nie zauważymy znaczących braków. Opakowanie to buteleczka z grubego plastiku, z zieloną zakrętką oraz wygodnymi wgłębieniami – dlatego wygodnie trzymać w dłoniach oraz stosować butelkę To pomaga zwłaszcza w wypadku, gdy podczas mycia włosów mamy wilgotne dłonie.  Zapobiega to upadkom butelki napodłogę czy do wanny. Butelka zawiera aż 1000 ml produktu dlatego bez tej funkcjonalności byłaby po prostu rudna w użytkowaniu, dlatego producenci zadbali o komfort użytkowniczek produktu. Jako zdecydowany min produktu oceniam zbyt duży otwór w wieczku opakowania, bo czasami przez to wydobywa się zbyt wiele produktu. Dodanie nakładki z mniejszym oczkiem na pewno rozwiązałoby problem i uczyniłoby produkt bardziej funkcjonalnym.
 Etykieta produktu jest utrzymana w tonacji czarno – złoto – zielonej i jest prosta w odbiorze: na przedniej stronie znajdziemy grafikę z plastrem miodu i pszczołą, a na drugiej stronie podstawowe informace oraz skład produktu.   

Produkt tworzony jest przez włoską firmę Cosmofarma, której wcześnie nie miałam okazji poznać. Dużym atutem tego wyrobu jest również niska cena co przy takiej wydajności czyni produkt wymarzoną odżywką. Możemy go nabyć w drogerii internetowej Iperfumy, niestety nie widziałam go w żadnych drogeriach stacjonarnych. Ale przy okazji zakupów na stronie Iperfumy możemy nabyć wiele ciekawych produktów, nie dostępnych gdzie indziej i w dobrych cenach, dlatego polecam zakupy tam.
Odżywka ma dosyć gęstą konsystencję, żółty, nieco perłowy kolor i dobrze rozprowadza się na włosach. Zapach jest intensywny i miodowy, niektórym może to przeszkadzać, ale ja to lubię i dla mnie woń produktu jest ciekawa. Miód od zawsze miał zdolności regenerujące i naprawcze, szczególnie mleczko pszczele, dlatego zawarto jest w tym produkcie. Produkt zapewnie dobre odżywienie, sprawia, że włosy są miękkie i delikatne, bardzo dobrze się układają oraz rozczesują. Należy nałożyć je na mokre włosy po ich umyciu a następnie delikatnie spłukać. Po dłuższym i regularnym stosowaniu zauważymy też, że włosy są zregenerowane oraz mają ładny i zdrowy blask.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...