Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 30 maja 2016

tusz la luxe paris

Tusz La luxe Volume Expert Mascara zamknięty jest w opakowaniu w kolorze żółtym. Produkt ma pojemność 10 ml i jest dostępny w czarnym kolorze – czyli uniwersalnej barwie.

 Ma bardzo ciekawą szczoteczkę, o sztywnej budowie, i różnej wielkości włoskach, które dobrze rozprowadzają tusz. Produkt ma delikatny zapach i głęboki kolor, konsystencja jest odpowiednia i nie tworzy grudek. Tusz nie jest ani za rzadki ani za gęsty.

Zapach produktu nieco przypomina mi wiosenne kwiaty, to dosyć dziwne uczuci, ale nakładanie produktu dzięki temu jest bardzo przyjemne. Szczoteczka jest genialnaponieważ równomiernie i szybko rozprowadza tusz.

Kiedy nakładamy go zygzakowatym ruchem unikamy tworzenia się grudek oraz sklejania rzęs. Rzęsy są wyraziste, ale nie wyglądają sztucznie. Polecam dla miłośniczek naturalnego wyglądu, nawet tych z krótkimi i słabymi rzęsami – ten produkt dobrze je podkreśli Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...