Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 4 kwietnia 2015

David cox - Kreatywne myślenie dla bystrzaków

Kolejna z książek, jaką wybrałam aby Wam zaprezentować to „Kreatywne myślenie dla bystrzaków” autorstwa Davida Coxa, psychologa, marketingowca i konsultanta do spraw kreatywnych biznesów.
Sama książka ma kartonową oprawę i jest dosyć duża – 340 stron. Tekst ułożony jest przejrzyście, aby wygodniej było czytać i znaleźć interesujący nas temat. Cena moim zdaniem adekwatna do rozmiaru książki i ilości stron – 40 zł.

Ta książka z powodzeniem zastąpi nam kursy szybkiego czytania czy kreatywnego myślenia – można powiedzieć, że jest to kurs w książce. Omawia dokładnie te same zagadnienia, które są prezentowane na popularnych i bardzo drogich kursów, nieosiągalnych dla wszystkich.

W książce znajdziemy pomocne rady, ćwiczenia dla naszego umysłu i pozostałych zmysłów. Poruszanych jest wiele problemów, z którymi stykamy się na co dzień. Opisane zostały sposoby na walkę ze stresem, tremą, złym nastrojem i samopoczuciem. Znajdziemy wskazówki, dzięki którym uzyskamy pełnie relaksu w bardzo łatwy sposób. Dowiedziałam się tu wiele nowych rzeczy, których nie czytałam nigdy wcześniej, czego szczerze mówiąc się nie spodziewałam. 

Tak naprawdę czytanie tej książki to świetna zabawa – możemy wcielać się w role różnych postaci i poznawać siebie.
Taka książka bardzo przyda się osobom studiującym na kierunku pedagogicznym/ psychologicznym  – wiem to z własnego doświadczenia. Ale polecam ją każdej osobie, która chce dokonać zmian we własnym życiu i bardziej rozumieć siebie oraz spełniać swoje marzenia.


Książkę można zakupić TUTAJ 
Zapraszam do odwiedzenia księgarni internetowej SENSUS.PL3 komentarze:

  1. bardzo ciekawa ksiazka, musi w niej byc duzo przydatnych informacjii

    OdpowiedzUsuń
  2. rzeczywiście niedroga i przydatna
    fajna recenzja

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...