Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 12 kwietnia 2015

Recenzja książki "Wielki modlitewnik" - wydawnictwo SfinksWielki Polski Modlitewnik to pozycja wydawnictwa Sfinks, która zapiera dech w piersiach i zaciekawia człowieka swoim pięknem i rozmaitością. Do wyboru mamy kilka pięknych okładek: mnie urzekła czarna – na ilustracji tytułowej widzimy Pana Jezusa w towarzystwie anioła. W każdym przypadku okładka jest twarda, a sama książka solidnie i starannie wykonana, wydrukowana na dobrej jakości papierze aby oddać piękno znajdujących się w nim zdjęć.

Wielki modlitewnik liczy sobie 320 stron i dodatkowo posiada dwie płyty, na których znajdziemy rozważania różańcowe i różaniec odmawiany przez Wielkiego Polaka – Świętego Jana Pawła II. Z pewnością będzie to odpowiedni prezent dla osób starszych, które mają już kłopot z czytaniem. Dzięki nagraniom będą mogli posłuchać rozważań różańcowych Papieża.

Najbardziej imponujące są przepiękne ilustracje, towarzyszące tekstom modlitw. W dużym formacie mamy zebrane działa malarskie z różnych epok, najznakomitszych malarzy w historii. Zobaczymy tutaj obrazy zarówno bardzo znane, jak i te nieznane – wszystkie niezwykle piękne, co ubogaca zamieszczone w modlitewniku teksty.

Znajdziemy tutaj modlitwy w różnych potrzebach, do Świętych, Matki Bożej czy Pana Jezusa. W końcowej części został również umieszczony dział poświęcony ogólnie modlitwie i jej istocie. To dobra pomoc dla wszystkich tych, którzy w życiu się pogubili i szukają Jezusa, a także osób, które chcą ubogacić codzienną modlitwę. Idealny prezent dla bierzmowanych czy młodej pary.


Książkę możecie zakupić TUTAJ
Zapraszam do KSIĘGARNI INTERNETOWEJ oraz na FACEBOOKA 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...