Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 29 kwietnia 2015

Olej z nasion marchwi - Magia zapachów

Olej z nasion marchwi znajduje się w 50 ml buteleczce koloru brązowego, z wygodnym dozownikiem w formie kroplomierza – przez co dokładnie możemy dawkować olejek, nie plamiąc nim  wszystkiego dookoła.
 

 
 
 
 Każdy produkt zawiera kartonowe opakowanie oraz szczegółową instrukcję, w której znajdziemy wskazówki, jak używać danego oleju i przy jakich schorzeniach, kłopotach dermatologicznych się sprawdzi.
Olej marchwiowy pochodzi z Państw Europy, jest produktem bezzapachowym, o lekko pomarańczowym odcieniu.
 
 Jest wyjątkowo bogaty w karoten, dlatego jego używanie polecane jest szczególnie osobom o ciemniejszej karnacji czy lubiącym się opalać. Nawilża skórę, dobrze działa również na rany i blizny, wpływając pozytywnie na proces ich gojenia. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć, że nadaje skórze ładny koloryt, pomaga utrzymać opaleniznę.

 
 
produkt znajdziecie w sklepie MAGIA ZAPACHÓW

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...