Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 21 kwietnia 2015

"ZDESPEROWANA" SARAH MAE SALLY CLARKSON„Zdesperowana – nadzieja dla mamy, która potrzebuje oddechu” to idealna książka – poradnik na wiosenne wieczory. Zachwyca ciekawą szatą graficzną, ornamentami, które towarzyszą nam podczas czytania. 


Autorką książki jest blogerka Sarah Mae i Sally Clarkson, założycielka Whole Heart Ministries, które pomaga rodzicom. Sally jest osobą pełną ciepła, która poświęca czas dla każdej matki, która ma problemy z własnym życiem, wiarą czy macierzyństwem, a od nadmiaru obowiązków traci poczucie sensu własnego życia, jest zagubiona, samotna. Między rozdziałami znajdziemy poruszające listy dwóch kobiet – matek. Pełnej niepokoju Sarah, i bardziej doświadczonej Sally, która oferuje przyjaciółce mądre rady i wsparcie.

Rodziały zostały wzbogacone dodatkiem o tytule „Teraz Twoja kolej” wersetami z Pisma Świętego oraz pytaniami do nich – dzięki temu możemy skłonić się do osobistej refleksji nad słowami najważniejszej księgi życia każdego chrześcijanina. Pytania pomagają nam również poznać naszą relację wobec siebie i innych osób. 

„Coś do zrobienia” to dodatek krótkich zadań – ćwiczeń dla każdej kobiety, które możemy realizować we własnym życiu, dotyczą nie tylko płaszczyzny religijnej, ale także relacji z innymi ludźmi. W tym miejscu znajdziemy również kod QR, po którego zeskanowaniu możemy zobaczyć wideo do rozdziału (po angielsku) na naszym telefonie. Można również obejrzeć nagranie na podanej niżej stronie internetowej. To dla mnie ciekawe połączenie technologii – klasycznej książki oraz możliwości oglądania materiału online.

Książka nie jest ani typową opowieścią, ale również nie typowym poradnikiem – łączy te dwa gatunki w zupełnie nowatorski, odkrywczy sposób. Pożyteczna lektura dla młodych matek, ale również dla każdej dorastającej kobiety, która za kilka lat sama stanie się matką.


KSIĄŻKĘ MOŻECIE ZAKUPIĆ TUTAJ

2 komentarze:

 1. Brzmi calkiem niezle! :)

  Please visit me and join the giveaway!
  http://pearlinfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. no całkiem ciekawa musi być :D
  http://zyciowa-salatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...