Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 28 kwietnia 2015

Od złudzenia do prawdy - Gloria Polo - ROXO MT„Od złudzenia do prawdy” jest to osobiste świadectwo wiary Glorii Polo, wydane w formie książki. Dr. Gloria Polo, dentystka, została porażona przez piorun i tylko cud ocalił ją od śmierci. Gloria jeździ po świecie i ewangelizuje, przestrzegając ludzi w wielu krajach, aby nie popełniali jej błędów. Zanim spotkał ją ten straszliwy wypadek, była osobą pełną pychy, dla której najważniejszy był wygląd, pieniądze czy osiągnięcia naukowe… Doświadczenie śmierci klinicznej, osobiste spotkanie się z Bogiem jak i również pobyt w czyśćcu zmieniły spojrzenie młodej kobiety na świat.

W książce znajdują się momenty które mogą szokować czy dziwić np. opis czyśćca i przeżyć dusz czyścowych. Ogólnie pozycja ta jest pełna emocji, grozy – zmusza nas do osobistej refleksji i pochylenia się również nad własnym życiem. 

Mnie osobiście przekonało wiele argumentów, które przedstawiła Gloria – zbyt często oceniamy innych ludzi, uważamy się za lepszych od nich, wyśmiewamy czy upokarzamy często nie znając prawdy a jedynie powtarzając coś, co usłyszeliśmy. Możemy przez to bardzo łatwo skrzywdzić drugą osobę, zepsuć jej reputacje – zbyt rzadko zastanawiamy się nad konsekwencjami. 

Również bardzo pochwalam i podziwiam to, że Gloria Polo mówi, jak bardzo wielkim złem dzisiejszych czasów jest aborcja. Jest to kobieta która sama przeżyła w swoim życiu aborcję, zdecydowała się na usunięcie dziecka, dlatego tym bardziej wie co mówi. Aborcja jest niemoralna nie tylko dla chrześcijan, ale dla każdego człowieka, i pozostawia ciężkie piętno na psychice kobiety.
Książkę możecie zakupić TUTAJ

Zapraszam na stronę ROXO MT

ROXO MT

 


2 komentarze:

  1. Czuję, że spodobałaby mi się ta książka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę przeczytać
    http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...