Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 16 maja 2015

Bingo spa - peeling i koktajl czekoladowyCzekoladowy koktajl do kąpieli ma bardzo ładne, smukłe opakowanie, które idealnie prezentuje się w łazience. Łatwo możemy sprawdzić ilość produktu, jakie nam pozostała.

 Kolor oraz konsystencja jest odpowiednia, niestety sam zapach dosyć sztuczny, kompozycja z użyciem cynamonu niezbyt się tutaj udała. Konsystencja przypomina gładką czekoladę do picia, dobrze rozmarowywuje się na wilgotnym ciele i lepiej używać go w ten sposób niż bezpośrednio do wanny.

 Plus, że produkt dobrze oczyszcza oraz tworzy ładną pianę. Niestety nie jest zbyt wydajny, żeby uzyskać w miarę wyczuwalny zapach, trzeba wlać do wanny sporo płynu. W moim przypadku jednak nie odczułam szczególnego odżywienia czy nawilżenia skóry, produkt jedynie dobrze myje i oczyszcza. Można stosować również pod prysznicem.


Ostatni z produktów, jakiego byłam ciekawa to sól do kąpieli z dodatkiem pyły ze skały wulkanicznej. Opakowanie ma tradycyjne jak wszystkie sole tej firmy, chociaż produkt nieco różni się składem.


 Jest to dosyć gruboziarnisty peeling w proszku, odpowiedni dla stóp oraz całego ciała. Produkt ma delikatny zapach czerwonej herbaty, co odpowiada mi oraz konsystencję gruboziarnistego proszku. Wystarczy niewielka ilość aby wykonać peeling, więc uważam, że jest wydajny. 

Najlepiej sprawdza się użyty na stopach, gdzie idealnie ściera martwy naskórek oraz przyczynia się do regeneracji skóry.


 ZAPRASZAM DO SKLEPU BINGO SPA

2 komentarze:

  1. Uwielbiam czerwoną herbatę, więc może się skuszę na tą sól :)

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda, że płyn nie jest zbyt wydajny,

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...