Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 27 maja 2015

Recenzja różanych kosmetyków od PRYMUS KOCH

Dwufazowy kosmetyk do demakijażu woda różana i olejek arganowy
można zakupić TUTAJ


Jest to produkt, który bardzo mnie zaciekawił, szczególnie dzięki swojej dwufazowej formule.

 Produkt posiada kartonowe opakowanie, a sama butelka jest plastikowa, o ciekawej formie i zawiera 130 ml produktu. Atomizer się nie zacina i dobrze dozuje produkt.

Kosmetyk składa się z fazy wody oraz oleju – jest to niezwykłe połączenie wody różanej oraz odżywczego oleju arganowego. 

Przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką aby wymieszać obydwie warstwy. Produkt idealnie nadaje się jako produkt do delikatnego demakijażu oraz oczyszczania skóry. 

Dobrze oczyszcza, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Ma bardzo ładny, subtelny zapach.


Krem do rąk i paznokci Róża i wino
Krem do rąk posiada kartonowe opakowanie, a sam produkt znajduje się w wygodnej 50 ml tubce. Bardzo spodobała mi się szata graficzna produktu, a zaciekawiła mnie kompozycja składników.

Sam krem ma lekko różowy kolor i delikatną konsystencję, przez co bardzo lekko rozprowadza się na skórze oraz dobrze się wchłania.

 Jest to jeden z największych plusów tego kremu. Dobrze nawilża spierzchnięte, wysuszone dłonie i długo utrzymuje nawilżenie. Wygładza skórę. Ma bardzo ładny, subtelny zapach. 


ZAPRASZAM DO SKLEPU PRYMUS KOCH

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...