Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 14 maja 2015

Jesteś marką - Joanna Malinowska Parzydło

Książkę możecie nabyć TUTAJ

zapraszam do księgarni SENSUS.PL


„Jesteś marką” to ładnie i estetycznie wydany poradnik w twardej oprawie. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojej przyjaciółki czy siostry, ta książka będzie odpowiednia, szczególnie dla osób, które chciałyby osiągnąć samorealizacje, ale stoją w miejscu, wątpiąc w swoje siły.
 Autorka - Joanna Malinowska – Parzydło to kobieta, która w swoim życiu osiągnęła bardzo wiele, a na pewno szeroko pojęty sukces zawodowy, osobisty i samorealizację.

W książce skrótowo opisuje ona swoją ścieżkę kariery. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i zdolnościom interpersonalnym została cenioną trenerką biznesu oraz wykładowcą akademickim.
Książka to poradnik i pierwszy krok dla wszystkich osób, które chcą osiągnąć sukces, a przy tym pozostać sobą, być wiernym swoim zasadom.

 Zawiera sporo ważnej treści oraz ciekawe ćwiczenia dla rozwijania swoich zdolności, które możemy wykonać sami w domu. Jest to więc alternatywa dla drogich i często niedostępnych dla nas kursów czy spotkań z coachem/ doradcą zawodowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...