Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 19 maja 2015

Recenzja Oleju Abisyńskiego - Serum do włosów od WATSBardzo często używam olejków w pielęgnacji swoich włosów. Zazwyczaj stawiam na znane i proste kompozycje, ale teraz postanowiłam wypróbować i opowiedzieć Wam o najnowszym produkcie i bestsellerowi, który dostępny jest w drogeriach WATS.


PRODUKT MOŻNA ZAKUPIĆ TUTAJSerum „Perła Abisynii” to produkt do intensywnej regeneracji włosów zniszczonych, oparty na działaniu cenionych olei roślinnych: oleju abisyńskiego, z awokado oraz dodatku witaminy E.
Olej abisyński, który może być nieznany niektórym z Was, tłoczony jest z jednorocznej rośliny porastającej Afrykę i obszary śródziemnomorskie – katranu abisyńskiego.Tak pozyskany olej ma właściwości silnie nawilżające i wygładzające włosy. Dlatego idealnie sprawdzi się u osób z włosami suchymi, matowymi, bardzo zniszczonymi – po dekoloryzacjach, zabiegach rozjaśniających czy ciągłym farbowaniu. Idealnie sprawdzi się u osób, które nadużywały prostownicy i w ten sposób zniszczyły strukturę włosa.


Serum chroni włosy, pozostawiając na nich delikatną warstwę, przez co łatwiej je rozczesać i ułożyć fryzurę. Zapobiega wysuszeniu włosów a zarazem nie pozostawia tłustej warstwy i dość szybko się wchłania.

Opakowanie zawiera 30 ml produktu w eleganckim, szklanym flakoniku z pompką. Produkt jest bardzo wydajny, i najlepiej stosować go na końcówki włosów albo od połowy włosów (ja stosuję serum do włosów w ten sposób). Serum ma ładny, delikatny zapach oraz jest bezbarwne o oleistej konsystencji.


ZAPRASZAM DO SKLEPU WATS


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...