Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 3 maja 2015

Szamponowe serum keratynowe i arganowy krem pod prysznic Bingo spaArganowy krem pod prysznic, ma bardzo ładny, delikatny, brzoskwiniowy zapach i prostą szatę graficzną.

 Kolor jest bardzo ciekawy, lekko – perłowy. Produkt dobrze rozprowadza się na skórze, tworzy delikatną pianę i odpowiednio oczyszcza.

Zawiera w składzie olejek arganowy, który chroni skórę przed zniszczeniami regeneruje ją, nawilża i odżywia. Produkt jest dosyć wydajny a jego cena niska więc szczególnie polecam. Uważam, że to najlepszy z czterech produktów jakie wybrałam z oferty Bingo spa.


Szamponowe serum keratynowe to produkt z jakim jeszcze się nie spotkałam w ofercie innych firm, dlatego zdecydowałam się spróbować.

 Produkt ma prostą szatę graficzną i przeźroczystą butelkę, dlatego zawsze możemy sprawdzić ile szamponu nam zostało. Zapach lekko cukierkowy, delikatny, zdecydowanie przyjemny.

Konsystencja lekko żelowo – galaretkowata, również uważam ją za udaną.

Dobrze rozprowadza się na skórze, jest średnio wydajny. Nie powoduje plątania się włosów, poprawia ich kondycję ale na swoich mocno zniszczonych włosów nie spodziewałam się cudów po jakimkolwiek produkcie, więc użycie odżywki jest zawsze konieczne.

Osoby z umiarkowanymi zniszczeniami lub mające włosy normalne/niefarbowane mogą używać tego produktu bez odżywki. W porównianiu z tradycyjnymi szamponami zdecydowanie lepszy produkt.
ZAPRASZAM DO SKLEPU BINGO SPA

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...