Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 29 maja 2015

Recenzja książki - dr.Bruce Fife - Kokosowe przepisy na zdrowie

ZAPRASZAM WAS NA STRONĘ WYDAWNICTWA STUDIO ASTROPSYCHOLOGII


http://wydawnictwovital.pl/

http://vitalni24.pl/  <- tutaj możesz zakupić książkę
 
Dr Bruce Fife, dietetyk, poświęcił wiele czasu na badanie medycznych aspektów kokosa oraz jego udziale w prawidłowym i zdrowym odżywianiu. 
Kokos używany jest nie tylko w żywności (olej kokosowy jest zdrową alternatywą używaną np. podczas smażenia), a weganie używają go zamiast masła do smarowania pieczywa. Swoje zastosowanie znajduje również w medycynie, gdzie olej kokosowy często jest składnikiem kremów a szczególnie produktów do włosów. 

Książka jest bardzo bogatym zbiorem wszelkich zastosowań kokosa, zwłaszcza w sztuce kulinarnej. Przepisy są proste i łatwe, a także dobrze przedstawione. Znajdziemy tutaj potrawy zarówno bardzo proste, znane i tradycyjne, jak i takie, które są wyszukane i orientalne, dlatego uważam, że książka powinna zadowolić każdą osobę, która lubi gotować. 

Ja osobiście żałuję jednak, że w książce nie ma kolorowych obrazków – na pewno prezentowałaby się lepiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...