Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 20 maja 2015

Recenzja książki Pokusy i łakocie - Tara SivecKsiążka „Pokusy i łakocie” – Rodzina nie do końca idealna, to kontynuacja książki „Pokusy i łakocie” autorstwa Tary Sivec. Do sięgnięcia po nią przekonała mnie ładna, przyciągająca wizualnie okładka książki. 
Nawet osobom, które czytają cz. 2 a nie zaczynały od początku serii, łatwo będzie odnaleźć się w akcji książki – lekka, pełna humoru i erotyki opowieść o młodym małżeństwie. Historia przedstawia zwykłą, szarą rzeczywistość bez koloryzowania – co mi się niezwykle podoba, dlatego prawie każda kobieta może utożsamiać się z Clarie, która jest główną bohaterką tej książki.

 Lubię książki z prostą fabułą, które trzymają się jednego wątku, bo to zapewnia przyjemne chwile poświęcone lekturze.


Najbardziej zabawne są sytuacje z udziałem małego Gavina, syna Clarie, a mnie szczególnie rozśmieszył fragment, gdzie główna kobieca postać zastanawia się jak wytłumaczyć swojemu pierworodnemu w jaki sposób powstają dzieci, i mimo tego, że sama nie jest osobą zbyt wstydliwą, nie może wpaść na żaden sensowny pomysł.

 Takich sytuacji podczas czytania książki jest bardzo wiele, więc gwarantuję Wam, że będziecie się śmiały.
Jednym zdaniem: Fajna, lekka lektura na majowe leniuchowanie.

ZAPRASZAM NA STRONĘ SENSUS.PL


Internetowa księgarnia sensus.pl. Osobowość OdNowa

1 komentarz:

  1. Czasem bardzo lubię sięgnąć po taką książkę :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...