Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 29 maja 2015

Recenzja książki - Kombucha - poradnik„Kombucha” to poradnik dla każdej osoby, która interesuje się tematyką zdrowego życia oraz naturalnej suplementacji. Kombucha to znany od wieków grzyb herbaciany, który należy hodować na herbacie zielonej lub czarnej z dodatkiem cukru.

 Eliksir powstały w wyniku przefermentowania herbaty posiada wiele właściwości dobroczynnych dla zdrowia i jest naturalnym lekarstwem na wiele chorób oraz dolegliwości. Wzmacnia system odpornościowy, poprawia pracę wątroby i trzustki, hamuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów, a wszystko to za pomocą niepozornego grzyba…


Wbrew pozorom jednak hodowla kombuczy nie należy do łatwych i bezproblemowych, ale autor napisał poradnik w taki sposób, aby jak najrzadziej dochodziło do niepowodzeń. Krok po kroku objaśnia hodowanie grzyba herbacianego oraz omawia najczęściej popełniane błędy.

 Dzięki odpowiedniemu podziałowi na rozdziały, możemy łatwo znaleźć ciekawiące nas zagadnienie.
Już wiele razy zabierałam się do kupienia samego grzyba aby założyć hodowlę (trzeba zakupić albo od osoby, która go hoduje lub np. na allegro – ciężko dostać go w powszechnej sprzedaży), ale może teraz gdy mam już odpowiedni poradnik i wiem co i jak – spróbuję.ZAPRASZAM WAS NA STRONĘ WYDAWNICTWA STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

http://wydawnictwovital.pl/

http://vitalni24.pl/  <- tutaj możesz zakupić książkę
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...