Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 14 maja 2015

Odmładzanie twarzy - Natalia Osmina Książkę możecie zakupić TUTAJ


http://wydawnictwovital.pl/

http://vitalni24.pl/  <- tutaj możesz zakupić książkę
Książka „Odmładzanie twarzy” to wartościowa pozycja dla wszystkich osób, które zawodowo są związane z kosmetyką czy kosmetologią, ale również dla każdej kobiety, która chce się dowiedzieć więcej o własnej skórze i ciele, oraz przemianach w nim zachodzących. 

Na ponad czterystu stronach tej książki znajdziemy bardzo szczegółowe informacje np. na temat powstawania konkretnych zmarszczek w różnych rejonach twarzy oraz ich genezę. 

W książce znajdziemy sporo informacji naukowych oraz z dziedziny anatomii, więc jak mówiłam, jest to wiedza bardzo przydatna dla osób, które zajmują się tą tematyką zawodowo.

Autorka, Natalia Osminina, która jest ekspertem rehabilitacji estetycznej twarzy i ciała, opracowała aż 20 metod odmładzania organizmu, a część z nich została przedstawiona w książce.

 Bardzo ciekawa i interesująca jest metoda Revitoniki, która została krok po kroku objaśniona i zilustrowana w tej książce. Na samej końcówce znajdziemy fotogalerię osób, które stosowały powyższą terapię – efekty są bardzo zadowalające i zdecydowanie widoczne.

zapraszam na stronę STUDIO ASTROPSYCHOLOGII


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...