Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 16 maja 2015

Olej arganowy Manufaktury Aptecznej


Olej arganowy Manufaktury Aptecznej to półprodukt kosmetyczny najwyższej jakości, ponieważ tworzony jest w warunkach farmaceutycznych, co zapewnia jego najlepsze właściwości. Brązowe opakowanie ze szkła zapewnia odpowiednie warunki przechowywania produktu oraz wydłuża czas jego zdatności do użycia. Sam olej arganowy ma jasny odcień i jest prawie bezzapachowy. Jest to olej nierafionowany, z pierwszego tłoczenia, który posiada wszelkie certyfikaty. Jest to 100% czysty olej arganowy najwyższej jakości.

Bardzo podoba mi się szata graficzna, na której przedstawiono drzewo arganowe. Sama buteleczka jest bardzo estetyczna i ładnie prezentuje się na toaletce. 

Opakowanie zawiera 100 ml produktu. Opakowanie jest zawsze solidnie zabezpieczone podczas przesyłki oraz posiada plastikowe okrycie korka, gwarantujące, że produkt został fabrycznie zamknięty.

 Za sporą porcję oleju arganowego zapłacimy ok. 35 zł, więc muszę przyznać, że stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny. W sklepach często musimy zapłacić tą cenę za mniejszą pojemność, w dodatku jest to olej często gorszej jakości.

Ja stosuję olej arganowy do pielęgnacji twarzy np. po zabiegu dermarollerem, doskonale koi podrażnioną cerę oraz do olejowania włosów. Najlepiej jednak oceniam jego działanie na twarzy.

Stosowanie oleju arganowego w kosmetyce

- jako półprodukt kosmetyczny podczas domowego wyrobu naturalnych kosmetyków np. balsamy, kremy etc.

- jako olej bazowy do masażu ciała

- do pielęgnacji skóry wrażliwej, także dojrzałej ze zmarszczkami

- jako naturalna pielęgnacja dla osób z problemami dermatologicznymi

- do olejowania włosów lub jako odżywka

- jako odżywka do wzmocnienia płytki paznokciowej

 zapraszam na stronę MANUFAKTURA APTECZNA

produkty zakupicie TUTAJ - APTEKAMAX24.PL

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...