Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 29 maja 2015

Książka - Sok z młodego jęczmienia„Sok z młodego jęczmienia” to kompendium wiedzy na temat popularnego napoju z młodych traw pszenicznych (już miałam okazje stosować suplementację sokiem z młodego jęczmienia, o czym mogliście poczytać na moim blogu. 
Autorka, Barbara Simonson od 20 lat zajmuje się tematyką zdrowego żywienia i prezentuje produkty zaliczające się do żywności funkcjonalnej i pro zdrowotnej.


W książce zostało ukazane spojrzenie dietetyki i medycyny naturalne na właściwości zdrowotne soku z młodych traw jęczmiennych. Przeczytać możemy również o jego leczniczych właściwościach oraz zastosowaniu. Znajdziemy tutaj również przepisy oparte na soku z jęczmienia oraz poręczny wykaz dolegliwości i sposobów, na jakie działa sok z jęczmienia.ZAPRASZAM WAS NA STRONĘ WYDAWNICTWA STUDIO ASTROPSYCHOLOGII


http://wydawnictwovital.pl/

http://vitalni24.pl/  <- tutaj możesz zakupić książkę
 

2 komentarze:

  1. Mam mielony mlody jęczmień i ciężko mi idzie jego uzywanie przez ten okropny smak :-B

    OdpowiedzUsuń
  2. Popijam młody jęczmień i jestem nim zachwycona! Ok, smak może początkowo może nie należeć do najprzyjemniejszych, ale wystarczy dodać soku z cytryny i jest ok :) Odkąd go piję, poprawił mi się stan cery, włosy rosną jak szalone, mam lepsze samopoczucie i pozbyłam się oponki ;) A po kilku tygodniach picia młodego jęczmienia, nawet zaczyna smakować :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...