Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 29 maja 2015

pharma cf - kosmetyki do stóp cz 2DEZODORANT DO STÓP ODŚWIEŻAJĄCY Z TALKIEMProdukt znajduje się w atomizerze o pojemności 150 ml. Dobrze się rozprowadza, wystarczy jego niewielka ilość.

 Odpowiednio chroni stopy przed potem (idealny na lato) oraz zapewnia świeżość przez cały dzień. Stopy pozostają suche i nie przesuwają się podczas chodzenia.ANTYPERSPIRANT DO STÓP

Produkt znajduje się w atomizerze o pojemności 150 ml i ma pomarańczową szatę graficzną. Produkt zawiera w swoim składzie regenerujący olejek herbaciany. 

Do używania w ekstremalnych warunkach, długo utrzymuje się na stopach oraz zapewnia świeżość. Dla mnie jedynie do użycia wyjątkowo, w szczególnych okolicznościach, nie do stosowania na co dzień.BALSAM DO STÓP I PAZNOKCI

Zawiera w swoim składzie kwasy AHA, korzystnie wpływa na nawilżenie suchej skóry. Dobry do zastosowania zaraz po kąpieli lub peelingu.

 Idealny dla osób które często korzystają z basenu i ich stopy są narażone na podrażnienia. Ma bardzo ładny zapach i jest wydajny.

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO DO STÓP I PAZNOKCI

PREPARAT PRZECIW WRASTANIU PAZNOKCI

Te produkty mają postać róźdzki – długopisu z pędzelkiem. Po przekręceniu zakrętki po drugiej stronie, preparat jest dozowany. Za pomocą pędzelka nanosimy go na paznokcie i rozsmarowujemy. 

Preparat ma postać żelu, bezbarwnej odżywki. Bardzo ciekawy pomysł, idealny dla osób korzystających z basenu, a więc narażonych na grzybicę stóp i paznokci. 

Produkt dobrze się rozprowadza. Niestety jest bardzo mało wydajny – kończy się po 2 tygodniach stosowania (raz dziennie na wieczór.ZAPRASZAM NA STRONĘ PHARMA CF

1 komentarz:

  1. miałam ten dezodorant z talkiem, wysuszał mi stopy

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...