Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 1 marca 2016

Bione - odżywka w sprayu Keratin

W poprzednim poście napisałam Wam o moim nowym odkryciu, jakim jest marka Bione Cosmetics, wywodząca się z Czech. Ich produkty dosyć trudno znaleźć w Polsce, ale dzięki drogerii internetowej IPERFUMY nabycie produktów tej marki jest łatwe i proste. Produkty mają dobre działanie, naturalne składniki oraz nie kosztują dużo (zazwyczaj w przedziale między 12 a 20 zł za produkt). Ja szczególnie lubię linię do pielęgnacji włosów i na pewno nie skończy się na dwóch produktach jakie aktualnie posiadam ale wypróbuję także inne. Firma produkuje szampony, odżywki do włosów oraz maski, a także odżywki bez spłukiwania. I taki produkt właśnie dziś Wam mam zamiar przedstawić.
Odżywka w sprayu Bione Cosmetics Keratin, to produkt  o pojemności 260 ml, nie dość, że jest go bardzo dużo, na dodatek jest również bardzo wydajny – nawet przy długich i gęstych włosach wystarczy na kilka miesięcy stosowania (nawet codziennego!). Zasługą jest na pewno dobrej jakości dozownik ze spreyem, który rozpryskuje bardzo delikatną mgiełkę na powierzchni całych włosow. Aplikacja jest więc bardzo prosta oraz szybka. Produkt ma solidną, stabilną butelkę z przeżroczystego szkła, dzięki czemu możemy kontrolować ilość produktu wewnątrz. Dzięki zawartości dozownik w postaci sprayu/spryskiwacza po zużyciu produktu możemy użyć butelki i nadać jej nowe życie, co jest bardzo ekologiczne – można wykorzystać ją do płynu do mycia okien, wody do zraszania kwaitów, czy naturalnych kosmetyków które przygotowujemy samodzielnie w domu. Również jeśli macie odżywki w innych opakowaniach, z których dozowania jesteście niezadowoleni – nic trudnego! Należy przelać je do tego opakowania które jest produktem bardzo dobrym i funkcjonalnym.
Produkt ma kolor jasno żółtej cieczy, o delikatnym zapachu – moim zdaniem jabłek i gruszek – zapach jest delikatnie owocowy, orzeźwiający przyjemny. Spray sprawia, że włosy dobrze się układają oraz nie są przyklapnięte czy też tłuste. Produkt poprawia rozczewanie,ma w swoim składzie hydrolizat z owsa oraz witaminy które wzmacniają strukturę włosa. Jest odpowiedni do każdego typu włosów, zwłaszcza zniszczonych, rozjaśnianych czy po zabiegu rwałej ondulacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...