Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 9 marca 2016

Kolorowanki dla dorosłych

Kolorowanki dla dorosłych od pewnego czasu są bardzo popularne i swoim wyglądem nieco różnią się od tych dla dzieci – wzory są bardziej złożone, skomplikowane i pozwalające na kreatywność. Nie mnej jednak na pewno pomagają człowiekowi przenieść się w beztroskie lata dzieciństwa. 
Zdaniem psychologów oraz psychiatrów, kolorowanki dla ludzi do rosłych są prostym sposobem na poprawienie nastroju oraz samopoczucia i pozytywnie wpływają na psychikę oraz rozbudzają kreatywność oraz logiczne myślenie. 

Również łagodzą odczuwanie stresu, wyciszają, pomagają w skupieniu się na konkretnej czynności jak i również pomagają uwierzyć we własne siły czy możliwości. Jest to najprostszy sposób na rozwijanie kreatywności oraz zdecydowanie niedrogi – książka z wieloma wzorami kosztuje niewiele ponad dwadzieścia złotych. W formacie A4 znajdziemy dziesiątki różnego rodzaju wzorów, mniejsze, większe oraz o różnym stopniu zaawansowania.

zapraszam na stronę SEPTEM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...