Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Mała olejarnia - olej rzepakowy

Oleje marki Mała Olejarnia cechuje bardzo wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół produkcji - co pozwala zachować wartości zdrowotne oleju. Oleje tłoczone są na zimno. Są odpowiednie dla wegan i wegetarian, do każdego zastosowania w kuchnii, kosmetyce czy jako produkty prozdrowotne – naturalne suplementy.

Olej rzepakowy jest najpopularniejszym olejem na polskim stole – stosuje się go do smażenia, do tworzenia dressingów do sałatek, do podawania wraz z sałatą, do pieczenia ciast i wielu innych dań.


Ciemna butelka jest najlepszym sposobem przechowywania oleju aby zachować jego smak oraz wartości odżywcze i dobre dla zdrowia. Etykieta jest przejrzysta i estetyczna.

Sam olej ma delikatny smak i ładny kolor, jest tłoczony na zimno i pochodzi z pierwszego tłoczenia - jest więc najwyższej jakości.


Zapraszam na zdrowe zakupy do MAŁA OLEJARNIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...