Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 1 marca 2016

English matters 56

English Matters to czasopismo dla uczących się języka angielskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania i niezależnie od płci. Znajdziemy tam artykuły dotyczące turystyki, codziennego życia mieszkańców krajów Anglojęzycznych, najpopularniejszych tematów w obecnym świecie a także na temat gwiazd czy np. rodziny królewskiej.




W numerze 56 znajduje się prawdziwa gratka dla fanów Angeliny Jolie – obszerny artykuł na temat najpopularniejszej aktorki świata. Możemy dowiedzieć się z niego ciekawostek na temat Jolie, a także o jej działalności charytatywnej na rzecz potrzebujących. Miłośnicy podróży znajdą w tym numerze reportaż na temat Szkocji, natury tego państwa oaz atrakcji turystycznych. Podróżnicze reportaże są szczególnie interesujące dla mnie i zawsze cieszę się, gdy mogę je zobaczyć w English Matters.

zapraszam na stronę COLORFUL MEDIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...