Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Kremowe masło do ciała Medisoft

Kremowe masło do ciała o właściwościach regenerujących jest produktem marki Medisoft, a jest odpowiedni dla skóry przesuszonej oraz odwodnionej. 

Bardzo podoba mi się szata graficzna z motywem kwiatowym, a opakowanie zawiera aż 300 ml produktu. Produkt w sładzie nie zawiera parabenów oraz taniego zapychacza, którym jest ciekła parafina – za co wielki plus.
Również poprzedni recenzowany przezemnie produkt marki Anida nie zawiera tych dwóch składników. W masełku do ciałą znajdziemy olej arganowy, który pielęgnuje oraz regeneruje skórę przesuszoną, odwodnioną, masło shea, witaminę e, prowitamina B5, nawilżającą glicerynę oraz betainę – która również ma funkcję nawilżającą. W składzie również znajdziemy panthenol, kojący i łagodzący. 

zapraszam na stronę:

http://scananida.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...