Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Olej konopny - mała olejarnia

Najnowszym olejem firmy Mała Olejarnia, jest olej konopny wykonany z konopii siewnej. Od pewnego czasu oleje konopne są bardzo popularne nie tylko w kosmetyce, ale i w kuchni, i jako produkty prozdrowotne, które pomagają nam zachować zdrowie.Olej konopny ma idealne proporcje nienasyconych kwasów tłuszczowych (stosunek kwasów omega-6 do omega-3 wynosi 3:1), witaminy A,C,E, B, minerałów (m.in. magnez i wapń). Wpływa pozytywnie na przemianę materii, poprawia funkcjonowanie układu krążenia oraz pracę serca, a także ma wiele innych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i pozwalają zachować młody, dobrze funkcjonujący organizm.


Olej konopny szeroko stosowany jest w kosmetyce m.in. do wcierek i masażu skóry głowy – wzmacnia włosy, regeneruje łuskę włosa, jest idealny do włosów zniszczonych , przesuszonych, po farbowaniu, dekoloryzacji czy trwałej ondulacji. Można stosować go również w postaci maski np. dolewając do ulubionego kosmetyku. Nadaje się również do domowych maści oraz kremów np. do twarzy.

zapraszam do sklepu MAŁA OLEJARNIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...