Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Olej z ostropesu - Mała Olejarnia

zapraszam do sklepu MAŁA OLEJARNIA

Olej z ostropestu polecany jest na wiele dolegliwości zdrowotnych oraz do użytku zewnętrznego. Najbardziej polecany jest przy dolegliwościach wątroby, właśnie z tego powodu bardzo często ostropest jest składnikiem leków na choroby tego narządu.Preparaty z ostropestu również obniżają poziom cukru we krwii u osób chorych na cukrzycę, zapobiegają powstawaniu kamieni nerkowych i chorobom pęcherze moczowego.

Zewnętrznie można stosować go na choroby skóry: atopowe zapalenie skóry, przy egzemie, nadmiernym rogowaceniu skóry oraz przy oparzeniach. Doskonale regeneruje skórę. Stosować go można do masażu lub delikatnie wcierać po kąpieli, ważne jest jednak, aby stosować go w umiarkowanych ilościach.

Olej marki Mała Olejarnia jest najwyższej jakości, z pierwszego tłoczenia na zimno, dlatego zachowuje wszelkie właściwości odżywcze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...