Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Mała Olejarnia - mój ulubiony OLEJ LNIANY

ZAPRASZAM DO SKLEPU MAŁA OLEJARNIA

Olej lniany opakowany jest w szklanej, porządnej butelce z etykietą, która zawiera wszelkie potrzebne informacje. Butelka jest z ciemnego szkła - co jest bardzo istotne dla zachowania właściwości oleju. Oleje wysyłane są starannie zapakowane w opakowanie termiczne - chroniące nie tylko przed zniszczeniami ale też np. przez przegrzaniem produktu.

Jest to produkt całkowicie naturalny, z własnej tłoczni producenta, a nie z tzw. Produkcji masowej.
Olej z własnej tłoczni charakteryzuje się lepszymi walorami smakowymi oraz zdrowotnymi, posiada delikatny smak. Jest tłoczony na zimno oraz nieoczyszczony.

 Można stosować go jako suplement diety (2 łyżeczki dziennie) najlepiej rano – pomaga zwłaszcza przy problemach z układem pokarmowym, pierwsze efekty możemy zauważyć po około miesiącu. Bardzo pomaga w przypadku tzw. nerwicy żołądka i to w przypadku gdy farmakologia jest bezsilna a leki uspokajające nie dają efektu! Ważne jest systematyczne stosowanie przez co najmniej 2-3 miesiące.Olej ten nadaje się dla osób stosujących dietę dr. Buldwig.

Również idealnie nadaje się do sałatek oraz innych zdrowych przekąsek, nie należy go jedynie poddawać obróbce termicznej, aby nie utracić jego zdrowotnych właściwości.

 Olej lniany zawiera kwasy omega, dlatego działa dobroczynnie na cały nasz organizm. W kosmetyce olej lniany można stosować do olejowania włosów, wspaniale odżywia zniszczone końcówki. W kosmetyce stosowany również do własnoręcznie tworzonych odżywek i masek do włosów np.z dodatkiem oleju kokosowego.

Dlaczego warto wybrać olej właśnie tej firmy? Czytelne i estetyczne etykiety, ładna butelka – ciemny kolor który jest najbardziej wskazany aby olej zachował swoje właściwości.

 W dodatku jest to produkt z pierwszego tłoczenia, nierafinowany – dzięki czemu może zachować wszelkie właściwości zdrowotne oraz składniki odżywcze.

1 komentarz:

  1. Ja stosuję olej lniany ze Zrób Sobie Krem do twarzy. Bardzo go lubię :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...