Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 22 marca 2016

Colorful media - English matters

English matters to czasopismo wydawane przez Colorful media raz na dwa miesiące, przeznaczone do nauki języka angielskiego. Jest to lektura odpowiednia dla osób w każdym wieku, różnych zainteresowaniach oraz na każdym poziomie zaawansowania oraz znajomości języka. 

W czasopiśmie znajdziemy ciekawe artykuły, opowiadania czy porady (a czasem dodatki, które można pobrać ze strony posiadając kod, znajdujący się w gazetce) wraz ze słownikami najważniejszych pojęć, wyrażeń oraz słów.
W najnowszym numerze zaciekawił mnie najbardziej artykuł na temat cukru, który w ogromnych ilościach dodawany jest do pożywienia. W artykule zobrazowano jak duża jest to ilość na zasadzie przedstawienia i porównania różnych produktów spożywczych oraz napoi.

COLORFUL MEDIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...