Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Olej z wiesiołka - Mała Olejarnia

Olej z wiesiołka bardzo często jest zastępstwem dla tranu dla wegetarian oraz wegan – jest pochodzenia roślinnego a zawiera te same cenne kwasy omega co tran i mięso ryb.

 Dlatego przyjmowanie naturalnego suplementu diety w postaci oleju z wiesiołka jest bardzo ważne i szczególnie wskazane dla osób, które nie spożywają mięsa. Ja zazwyczaj stosuję łyżkę dziennie tego suplementu.

Kwasy omega dobrze wpływają na funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego, a sam olej z wiesiołka jest stosowany w leczeniu nadwagi czy chorób skórnych. Wzmacnia odporność ogranizmu oraz obniża choresterol.


Olej z wiesiołka jest również szeroko stosowany w kosmetyce, bardzo często na włosy do olejowania. Olej rozprowadza się na włosach na kilka godzin oraz wmasowuje go, a następnie zmywa.

Bardzo dobry do sałatek:) Ja mieszam go z kilkoma kroplami cytryny, dodaję sól i pieprz oraz zioła prowansalskie a następnie robię sałatkę z rukoli i całość polewam:) POLECAM! 

zapraszam do sklepu MAŁA OLEJARNIABrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...