Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 9 marca 2016

Natural Rose - masło od Prymus Koch

Witajcie, dzisiaj chciałabym się pochwalić nowym odkryciem z serii Natural Rose, naturalnych bułgarskich kosmetyków, których wyłącznym dystrybutorem jest w Polsce firma Prymus Koch. W produktach najbardziej uwielbiam różany zapach – piękny, delikatny, naturalny! Bardzo niewiele kosmetyków różanych oddaje ten piękny zapach w pełni, a seria Natural Rose – owszem. Atutem są również piękne opakowania, z ładną szatą graficzną i wszechobecnym motywem róży, dlatego pięknie wkomponują się w klimat kobiecej toaletki.


Masło do ciała marki Natural Rose opakowane jest w plastikowy słoiczek z grubego plastiku, o pojemności 350 ml. Dodatkowo produkt zabezpieczony jest zatyczką, aby zapewnić higienę jego stosowania. Sam kosmetyk ma konsystencję dosyć gęstego masełka i różany kolor oraz zapach. Dobrze rozprowadza się po skórze, zapewnia nawilżenie i regenerację, ale nie powoduje powstania tłustej i nieprzyjemnej warstwy. Zapach długo utrzymuje się na skórze.  Balsam również łagodzi podrażnienia skóry oraz chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska.zapraszam do zapoznania się z ofertą kosmetyków NATURAL ROSE

wszystkie miłośniczki różanego zapachu na pewno będą zadowolone tak jak ja:)

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...