Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Kremowy balsam Medisoft

Kremowy balsam do ciała o właściwościach nawilżających to produkt marki Medisoft. Kremowy balsam znajdziemy w postaci plastikowego opakowania o pojemności 300 ml, dodatkowo produkt zabezpieczony jest od góry folią co zapobiega zanieczyszczeniu produktu.
Po zużyciu balsamu, opakowanie idealnie służy jako np. pudełko na drobiazgi czy biżuterię.

 Zaskoczył mnie bardzo dobry skład balsamu – nie znajdziemy w nim nigdzie ciekłej parafiny za co dla producenta wielki plus!
 Na drugim miejscu nawilzająca gliceryna, kolejno masło shea. W składzie również nawiolżający mocznik, proteiny jedwabiu, witamina E, prowitamina B5, olej arganowy oraz kompleks nawilżający. W składzie nie ma parabenów. Produkt dobrze rozprowadza się i nawilża skórę oraz utrzymuje jej nawilżenie, a olejek arganowy dodatkowo ją pielęgnuje. Przyjemny zapach.

zapraszam na stronę

http://scananida.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...