Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 24 marca 2016

Pharma Nord - Bio – Quinon Active Q10 Gold 100 mg

Pharma Nord Denmark to producent najwyższej jakości suplementów diety, które wzbogacają nasz organizm w potrzebne składniki odżywcze. Wiele z nich jest niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu i zachowania zdrowia, a sporo osób niestety ma niedobory niektórych pierwiastków oraz witamin. W takim wypadku dobrze sprawdza się suplementacja. Suplementy Pharma Nord wyprodukowane są zgodnie z zasadami GMP i GHP, są kontrolowane na każdym etapie produkcji, więc mamy pewność, że otrzymujemy produkt bezpieczny i z najwyższej jakości składników.
Bio – Quinon Active Q10 Gold 100 mg to suplement diety zawierający w swoim składzie koenzym Q10 oraz witaminę C, dostępny jest w opakowaniach zawierających 30 tabletek, a pełna kuracja powinna trwać dwa miesiące. Pierwsze efekty można jednak zauważyć po miesiącu użytkowania (zauważyłam je u siebie po takim czasie). Kapsułki nie są duże, dlatego łatwo je połknąć a dawkowanie to jedynie tabletka dziennie.

Koenzym Q10 jest nazywany „witaminą młodości”, stosowany jest nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrznie jako składnik odmładzających, regenerujących komórki skóry kosmetyków. Koenzym Q10 w suplemencie diety wpływa pozytywnie na układ krwionośny, układ krążenia oraz serce. Ma pozytywne działanie na likwidację stresu, ponieważ znacząco go obniża. Również redukuje poczucie znużenia oraz zmęczenia. Witamina C walczy z wolnymi rodnikami oraz wzmacnia odporność organizmu.

PHARMA NORD


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...