Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 9 marca 2016

Magia porządków - czyli jak zrobić porządek zarówno w domu jak i w życiu osobistym - świetny poradnik

Magia porządków z feng shui, to doskonały poradnik dla wszystkich osób, które mają problem z uporządkowaniem swojego domu oraz życia. Temat „zbieraczy” jest coraz szerzej poruszany, i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że nałogowe zbieractwo to choroba, która bardzo uprzykrza życie wielu ludziom – proponuję zobaczyć program „Hoarders – zbieracze” emitowany przez kanał Lifetime. 
Jest to przedstawienie ludzkich dramatów, którzy cierpią na nałogowe zbieractwo.

Książka ta jest adresowana dla każdej osoby, ale myślę, że będzie również cenną wskazówką dla tych ludzi, którzy cierpią na nałogowe zbieractwo – autorka stara się spojrzeć na problem z różnych perspektyw, także z perspektywy psychologicznej, co moim zdaniem uświadamia mechanizmy gromadzenia niektórych rzeczy i niemożność pozbycia się ich. 

  Karen Kingston, autorytet w dziedzinie feng shui oraz pozbywania się bałaganu, przedstawia proste sposoby jak segregować rzeczy, jak mądrze kupować i jak najlepiej umeblować, udekorować dom zgodnie z zasadami feng shui, tak aby przebywanie w domu było prawdziwą przyjemnością. Spodobał mi się również rozdział dotyczący oczyszczania ciała oraz psychiki gdzie znajdziemy przydatne informacje potrzebne podczas procesu rozpoczynania „nowego życia” bez bałaganu. Na plus oceniam zasugerowane przez autorkę możliwości – niepotrzebnych rzeczy nie musimy wyrzucać, możemy je sprzedaż, wymienić, oddać potrzebującym czy na cele charytatywne.

Wszystkich bałaganiarzy, oraz osoby które chcą ulepszyć jakość swojego życia - zachęcam do lektury

zapraszam na stronę SEPTEM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...