Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 9 marca 2016

Być jak superman - septem.pl

Steven Kotler to sławny dziennikarz, bloger a także autor bestsellerów z listy New jork Timesa. Jest również współzałożycielem organizacji zajmującej się rozszyfrowaniem sekretów związanych z polepszonym poziomem funkcjonowania w stanie przepływu. „Być jak superman – Teoria i praktyka osiągania niemożliwego” to książka motywacyjna, która na pewno zainteresuje wszystkie osoby zainteresowane rozwojem osobistym oraz psychologią człowieka. 
Najważniejszym zagadnieniem jest przepływ, czyli osiąganie niemożliwego opisane poprzez wydarzenia w historii oraz rewolucje i rozwój człowieka na przestrzeni wieków oraz tysiącleci. Opisane tam rady możemy odnieść do siebie i z powodzeniem stosować we własnym życiu, a wtedy to co na pozór nieosiągalne i niemożliwe stanie się dla nas prostsze. Ważna jest jednak konsekwencja, wiedza, wytrwałość oraz wiara we własne możliwości i osiągnięcie sukcesu. Książka bardzo treściwa, o dużej objętości tekstu, która zaciekawi również osoby lubiące książki historyczne.

zapraszam na stronę SEPTEM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...