Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 22 marca 2016

O działaniu skrzypu polnego - naturalny szampon Farmona

Skrzyp polny to roślina od wieków stosowana przez zielarzy i uzdrowicieli, posiadająca nie tylko właściwości lecznicze, ale także kosmetyczne i upiększające, o czym wiedziały nasze babcie. Gdy kosmetyki nie były jeszcze powszechnie używane, w celu wzmocnienia włosów, stosowano płukanki ze skrzypu polnego. W składzie wyciągu ze skrzypu, znajdziemy krzem mineralny, niezwykle potrzebny dla naszego organizmu oraz włosów. Produkty ze skrzypem polecane są do każdego rodzaju włosów, ale również do skóry podrażnionej czy z łupieżem – korzystnie wspomagają walkę z łupieżem. Bardzo cenię skrzyp polny za swoje właściwości, nie tylko jako użytkowniczka kosmetyków, ale także jako kosmetolog i zielarka, dlatego dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o Szamponie Herbal Care Marki Farmona (o odżywce ekspresowej z tej samej serii przeczytacie wkrótce).
Produkt otrzymałam na spotkaniu blogerek, które odbyło się miesiąc temu. Po takim czasie stosowania, mogę dokładnie opowiedzieć wam o moich obserwacjach i spostrzeżeniach.  Na pierwszy rzut oka spodobało mi się ciekawe opakowanie w kolorze brązowym, które przypomina apteczne buteleczki. Opakowanie wykonane jest z grubszego plastiku i mieści w sobie 330 ml szamponu, który jest produktem dosyć wydajnym.

Szata graficzna jest czytelna, bardzo ciekawa (motywy roślinne i tytułowy skrzyp), jak i również ozdoba kodu kreskowego z małymi rycinami ziela skrzypu. Na tyle opakowania znajdziemy najważniejsze informacje.


Zapach produktu jest ziołowy, ale subtelny i bardzo przyjemny podczas stosowania. Konsystencja jest odpowiednia, produkt dobrze się rozprowadza na włosach i skutecznie je oczyszcza. Nie powoduje szybszego przetłuszczania się. Włosy łatwiej jest układać czy rozczesywać, są mniej suche i łamliwe. Podsumowując – bardzo dobry szampon do włosów bardzo zniszczonych. Przy używaniu z odżywką daje świetne efekty.

Zapraszam na stronę FARMONA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...