Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 11 października 2015

BIELENDA balsam orzech bursztyn lekko bronzującyZAPRASZAM NA STRONĘ BIELENDA

Balsam orzech i bursztyn to dobra alternatywa dla osób które nie chcą stosować środków samoopalających ani chodzić do solarium, ale mimo wszystko lubią mieć zadbaną i lekko ciemniejszą, jakby muśniętą słońcem skórę. Jedynym minusem produktu jest moim zdaniem forma opakowania – słoiczek z plastiku. Lepiej w tym przypadku sprawdziłoby się opakowanie z dozownikiem. Produkt ma lekko beżowo – brązowy kolor i delikatny zapach.

Został stworzony na bazie bursztynu oraz ekstraktu z orzecha włoskiego, a w składzie ma masło kakaowe i złoty olej palmowy. Po kilkudniowym, regularnym (min. 2 razy dziennie) stosowaniu, możemy zauważyć lekkie przyciemnienie skóry i opaleniznę, która wygląda naturalnie. Produkt nie zostawia też smug i jest łatwiejszy w użyciu niż samoopalacze.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...