Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 15 października 2015

NATURAL OILS MAKADAMIA - V.LABORATORIESŻele pod prysznic marki Vellie Cosmetics z serii Natural Oils of the world, bazują na właściwościach kosmetycznych naturalnych olejków, a każdy z nich ma inną funkcję.

 Opakowanie utrzymane jest w kremowej tonacji kolorystycznej ze złotymi elementami ozdobnymi i zawiera 500 ml produktu. Opakowanie posiada wygodny dozownik, dlatego idealnie sprawdzi się np. pod prysznicem albo jako mydełko do rąk.

 Żel makadamia ma funkcję wzmacniającą, a w swoim składzie zawiera glicerynę oraz prowitaminę B5. Najważniejszym składnikiem jest olej makadamia, który nawilża i uelastycznia skórę. Ma przyjemny, delikatny zapach – najładniejszy z całej serii.

 Konsystencja sprawia, że dobrze się rozprowadza oraz tworzy delikatną pianę. Nie wysusza skóry, ale pozostawia ją gładką.


ZAPRASZAM NA STRONĘ V.LABORATORIES

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...