Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 15 października 2015

V.LABORATORIES - ŻEL POD PRYSZNIC ARGAN

ZAPRASZAM NA STRONĘ V.LABORATORIES


 Żele pod prysznic marki Vellie Cosmetics z serii Natural Oils of the world, bazują na właściwościach kosmetycznych naturalnych olejków, a każdy z nich ma inną funkcję. 

Opakowanie utrzymane jest w kremowej tonacji kolorystycznej ze złotymi elementami ozdobnymi i zawiera 500 ml produktu. Opakowanie posiada wygodny dozownik, dlatego idealnie sprawdzi się np. pod prysznicem albo jako mydełko do rąk. Nawilżajacy żel został stworzony na bazie najpopularniejszego oleju w kosmetyce – oleju arganowego zwanego złotem Maroko. 

Olej ten jest idealny dla skóry suchej czy wrażliwej, ponieważ niweluje podrażnienia oraz ją nawilża. Zapach tego produktu jest najdelikatniejszy z całej serii, o nucie pudrowej która przyjemnie otula aromatem podczas codziennego prysznica, który zamienia się w magiczny rytuał. W składzie także gliceryna oraz pantenol.


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...