Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 11 października 2015

SOCZEWKI KOLOROWE OD OPTIVA.PL - HERA BIG EYES

HERA BIG EYES


Soczewki Hera są dostępne w sklepie internetowym Optiva.pl, gdzie można je nabyć w wielu wariantach oraz kolorach. Soczewki dostępne są nie tylko dla osób z wadą wzroku, ale także dla każdej kobiety która chce zmienić kolor oczu czasowo np. do zdjęć, makijażu, na imprezę lub jako element charakteryzacji która jest stosowana np. podczas przedstawień. Soczewki w sklepie optycznymi OPTIVA.PL dostępne są w różnych wersjach: big eyes (powiększające oczy) - w wielu kolorach do wyboru, oraz dwu i trzy tonowe.

Soczewki, na które się zdecydowałam to Hera Big Eyes w kolorze niebieskim, ponieważ zawsze marzyłam, aby mieć oczy w tym kolorze. Same soczewki są zdatne do użytku przez miesiąc, a po tym czasie musimy je wyrzucić i kupić nowe. Big Eyes dodatkowo optycznie powiększają oczy i tworzą ciekawy efekt. Soczewki nie podrażniają oczu nawet po całym dniu ich noszenia.Największym problemem dla mnie było założenie soczewek, a za pierwszym razem męczyłam się nad tym kilkadziesiąt minut. Za drugim razem było już lepiej, gdy człowiek wie co i jak – choć zajmuje to kilka minut. Efekt jest jednak warty tych zmagań – dla mnie tylko szkoda, że soczewka wytrzymuje miesiąc.


Płyn do soczewek pozwala utrzymać soczewki w czystości oraz sterylnych warunkach, po zdjęciu soczewki z oka zawsze musimy przechowywać je w specjalnym pojemniku z płynem. Dzięki temu soczewki nie wysychają, ich struktura nie zmienia się oraz są wolne od bakterii.

Jeśli chodzi o obsługę w sklepie - pracownicy są bardzo pomocni i zawsze pomogą, jakbyście mieli pytania dotyczące soczewek. W przypadku problemów z zakładaniem i ściąganiem (z czym boryka się chyba każda osoba zaczynająca nosić soczewki), można również zajrzeć do internetu i zobaczyć tutoriale np. na youtube.

zapraszam na stronę OPTIVA gdzie znajdziecie szeroki wybór SOCZEWEK KOLOROWYCH

tutaj zakupicie soczewki HERA BIG EYES

 OPTIVA Salon Optyczny

4 komentarze:

 1. ja nie noszę żadnych soczewek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super! *.*
  http://sapphireblog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne soczewki. Jednak te kolorowe potrafią dodać człowiekowi wdzięku i tajemniczości. Ciekawy blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super soczewki. Mają ładny wyraźny kolor. Mnie się bardzo podobają. Pewnie dla tego, że również chciałam mieć niebieskie oczy :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...