Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 11 października 2015

Męskie kosmetyki - Bielenda Wielozadaniowy krem regenerującyPonieważ otrzymuję również pytania o recenzje kosmetyków męskich, to co jakiś czas będę pisać również o takich produktów. Na pierwszy ogień z firmy Bielenda pójdzie Strong power czyli wielozdaniowy krem regenerujący.


Cała męska linia ma prosty design produktów. Krem opakowany jest w kartonik oraz 50 ml tubkę. Produkt ma idealną konsystencję (nie jest ani lepki, ani zbyt rzadki, ani zbyt gęsty – czyli w sam raz), kolor biały oraz przyjemny zapach – trochę jak męskie perfumy.Dobrze rozprowadza się i wsiąka w skórę, napinając ją i nawilżając. Delikatnie spłyca zmarszczki przy długotrwałym stosowaniu. Poprawia kondycję skóry oraz ją wzmacnia, jest odpowiedni do stosowania zarówno na noc jak i na dzień, może być stosowany również po goleniu, ponieważ koi podrażnienia nim spowodowane. Sprawia, że skóra wygląda na bardziej gładką i promienną.

ZAPRASZAM NA STRONĘ BIELENDA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...