Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 25 października 2015

Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - puder matujący

zapraszam na stronę ANNABELLE MINERALS 


Puder matujący Annabelle minerals znajduje się w praktycznym i wygodnym opakowaniu plastikowym z czarnym wieczkiem. Opakowanie zawiera 4 g produktu – jest to odpowiednia ilość na kilka miesięcy użytkowania, więc mamy pewność, że nie zepsuje się przed terminem jego ważności i przydatności do użytku. 

Opakowanie zawiera także plastikową zatyczkę zabezpieczającą produkt przeznaczony do sprzedaży, po otworzeniu jej puder możemy wysypywać przez małe dziurki i również blokować przekręcając blokadę aby produkt się nie rozsypał.

 Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki dlatego może być używany przez osoby ze skórą wrażliwą, w tym także alergików – makijaż mineralny jest dla takich osób wspaniałą alternatywą. Również sprawdza się w przypadku trądzików czy ropnych wyprysków, ponieważ minerały nie zapychają porów oraz nie powodują namnażania bakterii odpowiedzialnych za wywoływanie trądziku. Puder matujący ma ciepły, beżowy odcień – odpowiedni dla wszystkich typów karnacji oraz kolorystycznych, dopasuje się do koloru skóry z odpowiednio dobranym podkładem.

 Nadaje się do utrwalania wszystkich typów podkładów, najlepiej nakładac go pędzlem kabuki lekko dociskając. Dobrze się rozprowadza i stapia z cerą, sprawia, że makijaż, podkład się nie rozmazuje np. na ubraniach i stanowi idealne wykończenie makijażu. Zapobiega niepotrzebnemu błyszczeniu się skóry dlatego warto użyć go w problematycznej strefie T.
1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...