Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 15 października 2015

Robimy naturalny krem do twarzy z olejkami ETJAZAPRASZAM NA STRONĘ ETJA.PL


Zalety:
- opakowania z ciemnego szkła jest najlepsze dla przechowywania naturalnych olei, ponieważ wpływa na ich najlepsze właściwości oraz ich zachowanie, również zapobiega szybkiemu psuciu się oleju
- opakowania zawierają dozownik
- produkt zawiera naturalny olej najlepszej jakości
- opakowanie kosztuje od kilku do kilkunastu złotych
Olej z pestek malin jest jednym z moich ulubionych olei, lubię wzbogacać nim np. domowe maseczki ponieważ jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, przez co odżywa i delikatnie napina skórę. 

Możemy również stosować ten olej po demakijażu zamiast kremu na noc – należy wtedy delikatnie wmasować kilka jego kropel w skórę. 

Masaż jest bardzo ważny dla twarzy ponieważ dzięki niemu możemy odmłodzić skórę i pobudzić ją do produkcji kolagenu – aby masaż działał należy robić go co najmniej miesiąc, nie zapominając o nim każdego dnia.

Przepis


Krem z olejem z malin na noc

Składniki:
10 g oleju kokosowego
10 g masła shea
10 g masła kakaowego
Kilkanaście kropli oleju z pestek malin

Wszystkie składniki należy odmierzyć w zlewce i przygotować kąpiel wodną, aby móc rozpuścić mieszaninę. Gdy wszystkie składniki połączą się ze sobą należy dodać kilkanaście kropel oleju z pestek malin a następnie po zamieszaniu wszystkiego przełożyć do pojemniczka na krem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...