Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 15 października 2015

NATURAL OILS - V.LABORATORIES - OLEJ ABISYŃSKI

ZAPRASZAM NA STRONĘ V.LABORATORIES 
Żele pod prysznic marki Vellie Cosmetics z serii Natural Oils of the world, bazują na właściwościach kosmetycznych naturalnych olejków, a każdy z nich ma inną funkcję. 

Opakowanie utrzymane jest w kremowej tonacji kolorystycznej ze złotymi elementami ozdobnymi i zawiera 500 ml produktu.  Opakowanie posiada wygodny dozownik, dlatego idealnie sprawdzi się np. pod prysznicem albo jako mydełko do rąk.

 Abyssinian zawiera w swoim składzie olejek abisyński , który bogaty jest w kwasy omega mające wspaniałe właściwości zdrowotne dla skóry.

 Jest to produkt który wygładza skórę, pomaga w zachowaniu jej jędrności oraz nawilżenia – psoaida w swoim składzie również nawilżającą glicerynę oraz panthenol. Zapach produktu jest delikatny, pudrowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...