Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 4 października 2015

Recenzja kremu Bjobj - BIOBEAUTYKrem ekologicznej marki Bjobj, to propozycja dla każdej osoby, która chce żyć zgodnie z naturą i używać kosmetyków powstałych w trosce o naszą planetę, oraz zawierających najlepsze, naturalne składniki, które korzystnie wpływają na naszą skórę. Krem znajduje się w 125 ml aluminiowej puszeczce, posiada prostą szatę graficzną a produkt jest dodatkowo zabezpieczony folią. Głównym składnikiem bazowym produktu jest naturalne masło shea oraz olejek jojoba (składniki bio), te składniki zapewniają najlepsze nawilżenie oraz wygładzenie skóry, a także niwelują podrażnienia i nadają się do każdego typu skóry, zwłaszcza wrażliwej i delikatnej. 

Krem ma bardzo ładny, delikatny i subtelny zapach, a jego konsystencja jest gładka – przez to dobrze się rozprowadza. Może być stosowany na twarz, ciało oraz dłonie – jest to produkt uniwersalny. Produkt jest dosyć wydajny, więc możemy się nim cieszyć przez długi czas.


ZAPRASZAM NA STRONĘ BIOBEAUTY

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...