Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 16 października 2015

Dezodorant do stóp Acerin


Dezodorant do stóp marki Acerin, odpowiedni jest dla wszystkich kobiet które cenią sportowy i szybki styl życia. Idealny dla osób korzystających z siłowni, czy uprawiających sport, biegających na codzień...

Podczas nadmiernej aktywności pojawia się pot, stopy stają się mokre i wilgotne, co sprzyja powstawaniu grzybicy stóp. Również powoduje to dyskomfort, gołe stopy przesuwają się w bucie, tak samo jest w przypadku skarpetek. Kolejnym przykrym objawem może być nieprzyjemny zapach.

Dezodorant marki Acerin dostępny jest w wygodnym opakowaniu, w postaci sprayu. Już niewielka ilość dobrze wystarczy aby ochronić stopy. Produkt nie podrażnia, odświeża skórę oraz ma delikatny, subtelny zapach. Zapewnia ochronę na wiele godzin, stopy nie są mokre.

zapraszam na stronę SCAN ANIDA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...